تماس با ما

هرگونه سؤال، یا انتقاد و شکایتی از نحوه خدمات رسانی و حتی پیشنهادی که به ما کمک کند تا روند توسعه سایت را بهبود بخشیم و باعث آسانتر شدن روند خرید آنلاین از سایت ما گردد را با ما در میان بگذارید. به شما اطمینان خاطر می دهیم همه پیامهای شما خوانده شده و در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.

جهت رساندن پیامتان به ما، از چند طریق می توانید استفاده کنید:
  • تلگرام @saeed868
  • واتساپ ۰۹۱۷۳۶۸۱۶۷۷
  • تماس تلفنی ۰۹۳۹۳۶۸۱۶۷۷

پرسشهای متداول

در بالا سمت چپ با زدن روی دکمه ثبت نام و پس از آن روی ایجاد حساب کاربری به صفحه ای هدایت می شوید، در این صفحه تنها کافیست یک آدرس ایمیل معتبر وارد کرده و عضویت را بزنید. رمز عبور شما بلافاصله برایتان ایمیل خواهد شد.

بله نیاز هست که ثبت نام کنید، اما شما می توانید محصولات خود را انتخاب کرده هنگام تصفیه حساب اقدام به ثبت نام نمایید.

خیلی راحت می توانید با زدن روی (رمز عبور خود را فراموش کرده ام) با وارد کردن ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد شدید و یا با نوشتن نام کاربریتان، رمز عبور جدیدی به ایمیلتان ارسال می شود.

با کلیک روی نام خودتان در بالا و سمت چپ، وارد حساب کاربریتان می شوید، در قسمت جزئیات حساب می توانید هر تغییری که مایلید اعمال کنید و در پایان فراموش نکنید که تغییراتتان را دخیره کنید.

پس از اینکه محصولاتتان را انتخاب کردید و به سبد خریدتان اضافه شد می توانید روی آیکن سبد که کنار نام شما در بالای سایت سمت چپ قرار دارد کلیک کنید. آنجا محصولات انتخابیتان را می توانید ببیند حال با زدن روی تسویه حساب به صفحه بعد منتقل می شوید.

در اینجا اگر کد تخفیف دارید همان ابتدا وارد کرده و اعمال کوپن را بزنید تا تخفیف لحاظ گردد و در ادامه فرم مشخصات را پر کنید، آنهایی که ستاره دار هستند الزامی می باشند. در فرم سمت چپ نیز روش ارسال را انتخاب می کنید.

پس از آن راههای تصفیه حساب است که هر کدام از درگاههای بانکی که دوست داشتید انتخاب می کنید و با زدن تیک پذیرش قوانین و مقررات دکمه ثبت سفارش را بزنید.

منتطر بمانید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. اینجا نیاز به کارت بانکی هست که در گزینه اول شماره ۱۶ رقمی روی کارتتان را وارد می کنید. بعد CVV2 هست که شماره سه یا چهار رقمی روی کارتتان است و همچنین تاریخ انقضای کارت بانکی را وارد کرده عبارت امنیتی را که می بینید در کادر مقابل آن بنویسید و حالا با وارد کردن رمز دوم پویای کارتتان می توانید دکمه پرداخت را بزنید و مبلغ از حساب شما کسر می گردد و معمولا پس از پرداخت به صورت اتوماتیک به سایت تک ابزار بر می گردید اگر برنگشتید می توانید دکمه تکمیل خرید را بزنید. حال می توانید منتطر پیامهای ما درباره روند سفارشتان بمانید.

فقط یادتان باشد در صفحه پرداخت اگر باز شدن صفحه طول کشید هرگز دکمه رفرش یا برگشت را نزنید و منتطر بمانید.